צוות FREY

אנו שמחים לגלות שאתם מעוניינים להכיר יותר לעומק את חברי הצוות של FREY.

חברת FREY היא חברה מקצועית לפיתוח, ייצור וייצוא אופני ליתיום חשמליים ואיכותיות. החברה ממוקמת בעיר ג'ינהואה שבפרובינציית זג'יאנג במזרח סין, מרחק שלוש שעות נסיעה משנגחאי וקרוב לנמל נינגבו.מפעל Frey

אחרי מספר שנות פיתוח, חברת FREY יכולה לספר מגוון דגמי אופניים חשמליים שיעמדו בדרישות השונות של שוק משתנה זה, למשל: אופני הרים, אופניים עירוניים ודגמים מתקפלים, עם גלגלים בקוטר של 20 אינץ' ויותר ועד דגמי אופני C700. חברת FREY היא יצרנית אופניים חשמליים אמינה ומהימנה מסין, המתעלת כיום כ-70% ממוצריה המיוצאים לאירופה ואוסטרליה ועוד 30% מהייצור למדינות ואזורים אחרים.

בהתבסס על יכולות הפיתוח והייצור שלנו, מערכות ניהול ובקרת האיכות, התמיכה העשירה ביבואני ומפיצי האופניים החשמליים בעולם, אנו יכולים להציע ייצור לפי OEM, פיתוח לפי ODM ומעט שירותי התאמה אישית. במידת הצורך, נשמח לחלוק איתכם את סיפורי ההצלחה של חלק מלקוחותינו.

חברת FREY מורכבת מצוות המלא בתשוקה וחלומות, הנושא באחריות גדולה לאיכות מוצר ושביעות רצון הלקוח. בהמשך מופיעים חברי הצוות האחראים על המחלקות השונות.

מנכ"ל: Shilin Liu

Shilin Liu

שם: Shilin Liu
תפקיד: מנהל כללי

השגחה כללית ומקיפה על תפקודן ופעילותן של מגוון המחלקות. עם שמונה שנות נסיון בעבודה מתפקידים בתחתית הסולם ועד ניהול מפעלים בתעשיית האופניים החשמליים, שילין מכיר היטב את כל ההיבטים של העבודה בתחום האופניים החשמליים. לדוגמה: פיתוח מוצר, ניהול שרשרת האספקה, ניהול הייצור, בקרת איכות ועוד. הוא מנהיג החברה החברותי והעדין שלנו. בזכות שנים רבות של מאמצים, צוות FREY זכה לגורם מאחד חזק ולפוטנציאל פיתוח ארוך טווח.

סמנכ"ל ומנהלת מחלקת העסקים הבין-לאומיים: Ivy Wang

Ivy Wang

שם: Ivy Wang
תפקיד: סמנכ"ל ומנהלת מחלקת העסקים הבין-לאומיים

האחראית המרכזית על תחום השיווק של חברת FREY, ההתאמה של מבנה המוצר, ניהול ובקרת האיכות, פיתוח מדיניות שירות הלקוחות והתמיכה של החברה, התגובה המהירה לצרכי הלקוחות ועוד. עם יותר משש שנות נסיון בייצוא אופניים חשמליים וחוש תפישה מוצלח ומיומן לדרישות של השוק, אייבי מכירה את התקנים הנוגעים לאופניים חשמליים ואת דרישות השוק במדינות ומחוזות שונים. בתלות בשוק, היא יכולה לספק את מדיניות התמיכה המתאימה ולעזור ללקוחות לפתח עסקי אופניים חשמליים המגיעים לערכם המירבי.

אייבי דוברת אנגלית, ספרדית ושפות אחרות באופן שוטף.

מנהל הטכנולוגיה: Zhiduan Ru

Zhiduan Ru

שם: Zhiduan Ru
תפקיד: מנהל הטכנולוגיה

כמהנדס בתעשיית האופניים החשמליים מזה שנים רבות, הוא התמקד תמיד בפיתוח מוצרים חדשים, שדרוג הביצועים והאיכות של המוצר, אביזרים נילווים חדשים ויישום טכנולוגיות חדשות, וכך הוא המשיך ושמר על כך שהאופניים שלנו תמיד יובילו בקו החלוץ של התעשייה.

אנו מאמינים כי האיכות היא הבסיס לנצחון בשוק המסחרי.

מנהל ייצור: Shifei Wang

Shifei Wang

שם: Shifei Wang
תפקיד: מנהל ייצור

חברת FREY דורשת מכל אחד מחברי הצוות שתהיה לו התשוקה המוחלטת לחיים כמו גם לעבודה, וכן שיוכלו לשדר את התלהבותם זו אל העובדים. שיפיי אחראי לתוכניות הייצור ולארגון הייצור ביעילות גבוהה, והוא מוביל את העובדים להשלים את משימות הייצור שלהם באיכות גבוהה ובמועד הדרוש.

מחלקת הייצור מבטיחה: "אספקת המוצרים תיעשה בזמן!"

מנהל איכות: Lei Wang

Lei Wang

שם: Lei Wang
תפקיד: מנהל איכות

מצוייד בתפישת איכות מוצר קפדנית ונוקשה, מחמירה וזהירה, לי מוביל את הצוות הממונה על בדיקת האביזרים הנילווים והאופניים עצמן. בקרת האיכות היא הבסיס לאיכותו של המוצר, ומחלקת בקרת האיכות ממלאת אחר דרישות מערך של תקנים מפורטים הנוגעים לבחינת כל זוג אופניים המיוצר עבור לקוחותינו.

מילה ממחלקת האיכות: "כל אופניים חשמליים שיוצאות מהמפעל שלנו חייבות להיות מושלמות."

אופניים חשמליים קטגוריות