אופניים חשמליים קטגוריות

  • קטלוגי קטגוריות מוצרי האופניים החשמליים של FREY

אופניים חשמליים

קטגוריית דגמי האופניים החשמליים מראה לכם את כל דגמי האופניים החשמליים הנוכחיים של FREY. ביניהם הדגמים העירוניים, דגם מיני מתקפל, ודגמי אופני הרים חשמליים. הדגמים ממויינים לפי גודל הגלגל, כאשר הגדלים הזמינים הם 20 אינץ', 26 אינץ' ו-C700; לפי מיקום הסוללה, כאשר יש דגמים בהם הסוללה מוצפנת בשילדה, דגמים בהם הסוללה נמצאת על המושב האחורי או דגמים בהם יש סוללה גלילית במרכב גוף האופניים; לפי סוג המנוע, כאשר יש דגמים עם מנוע אמצע קדמי, מנוע אמצע אחורי ומנוע מרכזי מצויד בסרן. נכון להיום, לחברת FREY יש שבעה דגמים בעלי אישור תקן 15194EN האירופי ממכון SGS. בכל דגם ניתן לקיים גרסאות קונפיגורציה שונות לפי בחירה, כמו הגירסה החסכונית (במחירים תחרותיים במיוחד), גירסת הנוחות (הקונפיגורציה הפופולרית ביותר של FREY) וגירסת המותרות (בקונפיגורציה מיטבית). אנו יכולים לייצר אופניים חשמליים בהתאמה אישית, לפי דרישות מפורטות הניתנות מידי הלקוחות עצמם. אנו תמיד שואפים לשפר את האיכות והשירות, על מנת שנוכל לעמוד בחזית השוק של תעשיית האופניים החשמליים.

ועוד...
אופניים חשמליים בעיר

אופניים חשמליים בעיר מעוצבים על ידי FREY לרכיבה בכבישים עירוניים ושטוחים, יחסית. האופניים משמשים לעיתים קרובות כאמצעי תחבורה בסביבות עירוניות. היקף המכירות גדול יותר מאשר בדגמי ההרים והמיני, והדגמים שכיחים במיוחד בסביבות עירוניות. האופניים העירוניים החשמליים של FREY לרוב מגיעים עם גלגלים בקוטר 26 אינץ' או מסוג C700, עמדת מושב זקופה יותר, פגושים בגודל מלא לשימוש בתנאי כביש רטוב ולעתים קרובות הם מצויידים במזלג תלייה לרכיבה נוחה, וכן בפנסים קדמיים ואחוריים לרכיבה בטוחה בחשיכה.

ועוד...
אופני הרים חשמליים

אופני ההרים החשמליים הם אחד מסוגי אופני FREY המעוצבים במיוחד לרכיבה שלא על הכביש (בגבעות, שטח, טבע ודרכי עפר וחצץ). בשל המראה המחוספס, האיתן והחדשני שלהן, וכן בשל ביצועי הרכיבה המצויינים, דגם זה הוכר במהירות על ידי השוק. אופני ההרים החשמליים של FREY לא רק בעלי ביצועי רכיבת שטח עילאיים, אלא גם מצויידים במנוע רב-ביצועים, סוללה איכותית, מערכת בקרת עוצמה – דברים שאופני הרים רגילים לא יכולים להתחרות בהם כלל. רבים מהאביזרים הנילווים נעזרים בעיצוב גדול-קצה; שילדה מוצקה וחזקה של אופני ההרים, כידון ישר או נמוך, בולמי זעזועים קדמי ואחורי המיועדים לספוג את הפגיעה, צמיגים רחבים ולא-אחידים בגודלם – כל אלו מספקים אחיזת קרקע טובה יותר ומציידים אתכם בפגושים ספורטיבים שיהפכו את הרכיבה עצמה למהנה מאוד.

ועוד...
אופניים חשמליים מתקפלים

האופניים החשמליים המתקפלים מתוכננים להתקפל לצורה קומפקטית לצורך נוחות בנשיאה ובאחסון האופניים. כשהם מקופלים, ניתן להכניס את שילדות האופניים הקלים ואופני המיני לתא המטען של מכונית בקלות, או להכניס אותם לתיק ולסחוב אותם למקום העבודה או בתחבורה הציבורית; כך לאופניים החשמליים המתקפלים יש יתרון שדגמים אחרים אינם יכולים להציע. רוב האופניים החשמליים המתקפלים של FREY מתאימים לגלגלי 20 אינץ' קטנים. האופניים מצויידים בזווית קיפול בעלת שחרור מהיר במרכז שלדת האופניים, גזע כידון מתקפל ודוושות מתקפלות. כממו כן, לחברת FREY יש גם דגמי אופני הרים עם גלגלי 26 אינץ' שגם הם מתקפלים.

ועוד...
אופניים חשמליים זולים

חברת FREY גם מציעה, במסגרת אותם איכות ורמת ביצועים ומארז אופניים אמין ואיכותי למדי, גירסה חסכונית של מגוון דגמי האופניים החשמליים המוצעים בהתאמה אישית. אנו יכולים להתאים חלק מהאביזרים הנילווים או החומרים של האופניים החשמליים בהתאם למיקומו של השוק שלכם ולדרישות בו, זאת כדי לשפר את יתרונות המחיר שאתם מציגים לתחרותיות בשוק. הגירסה החסכונית של האופניים החשמליים מציעות יתרון בלתי ניתן להשוואה בתחום המחירים ביחס לגרסאות הנוחות והמותרות של האופניים. האופניים נראים אותו דבר, וההבדל היחיד הוא אולי במשקל. כשהתחרות בשוק הולכת וגדלה. אופניים חשמליים זולים וחסכוניים יכולים להגדיל בקלות את הרווחים שלכם ולהרחיב את נתח השוק שלכם. ובוודאי שאם אתם מעוניינים נוכל להציע לכם לקנות כמה אופניים לדוגמה מהקו החסכוני על מנת לבדוק ולהעריך אותם בעצמכם.

ועוד...
ערכת הסבה לאופניים חשמליות

אם אתם רוצים להרכיב או להמיר אופנים חשמליים, ואתם רוצים לעסוק בזאת כקמעונאים או ספקים, הרי שחברת FREY יכולה לספק לכם תוכנית למגוון ערכות המרה לאופניים חשמליים, המוצעת לבחירתכם. כל תוכנית המרת אופניים חשמליים צריכה להתבצע לפי בדיקה קפדנית והתאמה. בהתבסס על הדרישות של הלקוחות שלכם לאופניים חשמליים, תוכלו לבחור מנועים שונים / סוללת ליתיום / מטען / בקרים / חיישן / ידית בלמים / משנק מתאים, למשל בתוכניות המיועדות להגיע לביצועים כמעט מושלמים. האופניים המומרים יכולים להגיע ליעילו רכיבה מושלמת שלא ניתן לשער כמותה לפני ההמרה.

ועוד...